KONTAKT

Kontaktpersoner

Geir P. Rosenlund

Geir P. Rosenlund

Daglig leder Mesa Materiell AS

Kontaktperson for salg
Mesa Materiell AS 
Bekkeveien 11
3236 Sandefjord
Telefon: 900 80 078
E-post: geir.p@mesa.no

Birger Flaatnes

Birger Flaatnes

Daglig leder Mesa AS

Kontaktperson for utleie
Mesa AS 
Strømsveien 314
1081 Oslo
Telefon: 982 43 100
E-post: birger.f@mesa.no

 

Geir Kjærås

Geir Kjærås

Leder avd. opplæring

Kontaktperson for kurs
Mesa AS
Strømsveien 314
1081 Oslo
Telefon: 982 43 101
E-post: geir.k@mesa.no

Ragnas Flaatnes avdelingsleder

Ragnar Flaatnes

Avdelingsleder utleie avd. Sandefjord

Mesa AS 
Bekkeveien 11
3236 Sandefjord
Telefon: 406 09 105
E-post: ragnar.f@mesa.no

 

Egil Sæveland, prosjektleder

Egil Sæveland

Prosjektleder utleie avd. Oslo

Mesa AS
Strømsveien 314
1081 Oslo
Telefon:  971 06 578
Epost: egil.s@mesa.no

 

Thomas Grufmann

Thomas Grufmann

Prosjektleder utleie avd. Oslo

Mesa AS
Strømsveien 314
1081 Oslo
Telefon: 464 42 042
Epost: thomas.g@mesa.no

  • Godkjente filtyper: jpg, gif, png, pdf.

Kontakt oss

Vi bistår gjerne med å utarbeide tilbud eller forslag til løsninger din bedrifts behov for stillas, kurs eller andre produkter.

Send oss gjerne en henvendelse via kontaktskjema, eller ta direkte kontakt med en av våre ansatte nedenfor.